PŚ w Eindhoven na filmie + pewna tendencyjność

02 lip 2010 - 13:50:02
no tak, filmik cacy, warto bylo to wrzucic do niusa.

ale juz stwierdzenie:

"Myśmy z niecierpliwością czekali na starty Polaków, Tomka Oleksego (MKS Tarnovia, Poldim, Azoty Tarnów, Bergson) i Jakuba Główki. Niestety obaj zawiedli. Nie zaliczyli ani jednego topu w kwalifikacjach i zajęli odpowiednio miejsca, 45 Oleksy i 47 Główka. Szkoda, zwłaszcza, że 13 miejsce Tomka w Wiedniu obudziło nadzieję na mocniejszy polski akcent w światowym wspinaniu zawodniczym."

1) Nie wiem ja z niecierpliwoscia czekalem na wyjazd w skaly ;)
2) Qrwa. Nikt mnie nie zawiodl co najwyzej zawiedli brunke ;) proponuje zrobic ankiete pt: "czy czujesz sie zawiedziony startem naszych reprezentatow w PS w Eindhoven?"
3) Szkoda czego? ze dzieki 13miejscu w Wiedniu i 45-x Eindhoven Tomek bedzie w klasyfikacji generalnej 7 a nie 11? co to kogo obchodzi. licza sie zwyciezcy a dla chlopakow i tak szacun, ze chcialo im sie tam jechac (kiedy byl spoko warun w skalerach) i w sumie walczyli tam (zalapalem sie w piatek na wystep Kuby). Tak ze sorka brunka kaz swej nadziei isc w kime ;)

p.s. jedyne co mnie zastanawia to fakt, ze jak np Szalagin czy Klesznew sa w Polsce to wyglada na to, ze chlopaki sa w stanie z nimi nawiazac walke i wygrac a jak juz sa w Eindhoven to nie. Wtf?

___
Pomiocie nędzny Barabasza
Z rogami na łbie jak szatany
Nie zjesz nas w belzebubskiej kaszy
Baryło spita pomyjami
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» PŚ w Eindhoven na filmie + pewna tendencyjność

szturman 02 lip 2010 - 13:50:02

Re: PŚ w Eindhoven na filmie + pewna tendencyjność

pozzie 02 lip 2010 - 14:47:31



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty