Ściana wspinaczkowa po WG

27 cze 2021 - 17:08:15
Tym powinna zająć się prokurtura. Na Bank.
W naszym środowisku jest 6 , może 8 gości którzy organizowali zawody plenerowe na takiej ścianie. Nie wiem ile wpłynęło ofert ja takie zawody robiłem, odpowiedzi nie dostałem.
Dostałem to:
Ściana PZA do boulderingu - zaproszenie

Zarząd Polskiego Związku Alpinizmu ogłasza nabór wniosków dotyczących propozycji zagospodarowania po zawodach The World Games 2017 we Wrocławiu przenośnej ścianki wspinaczkowej do konkurencji bouldering wraz z wyposażeniem (projekt w załączniku). Ściana powstała na zawody TWG dzięki dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Propozycje mogą składać kluby zrzeszone z PZA, wnioski prosimy przesyłać do Biura PZA na adres biuro@pza.org.pl do dnia 10.07.2017.

Szczegółowych informacji na temat parametrów ścianki można uzyskać w Biurze PZA.

Zarząd PZA

..teraz jak czytam te ustalenia, to Pan Arkadiusz za to powinien zapłacić..
[pza.org.pl]
4. Ściana Boulderowa.
A.Szrek-Burczyk przedstawiła plan rewitalizacji ściany PZA. P.Xięski zasugerował, że warto porozmawiać z wykonawcą nowego poszycia ściany na kwotę 41 250 netto zł, że faktura zostanie zapłacona po otrzymaniu na ten cel środków.
Przy czym na razie trudno wiązać się nowym kontraktem dopóki nie zostaną rozwiązane zalegle zobowiązania. Wykonawca bowiem zobowiązał się do zabezpieczenia ściany postawionej w Gliwicach specjalnie do tego zakupionej u niego płachty przeciw działaniu warunków atmosferycznych. Bez tego niezwłocznego zabezpieczenia kolejna ściana będzie wymagała niezwłocznej regeneracja poszycia.

Partnerzy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-06-27 17:10 przez yeti362.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Ściana wspinaczkowa po WG

yeti362 27 cze 2021 - 17:08:15

Re: Ściana wspinaczkowa po WG

yeti362 27 cze 2021 - 17:19:40



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować