Dyrektor bije Szalenca

06 paź 2016 - 13:46:52
Na jego POrtalu brytadonosicielcompl
Dyrektor Operacyjny raczej nie musial sie zbytnio wysilac, by wykazac szalonemu guru bredzenie, POprzez udawanie Greka.

a POnizej freudowski watek slynnego pasera.

"Szalony
Re: Nieodpowiedzialni na Kalymnos nowe
06 Oct 2016 - 12:14:36 Zarejestrowany: 4 lat temu
Posty: 8440

Jestem jak najbardziej zwolennikiem standardow i nawiązywania do nich przez wszystkich chętnych wspinaczy którzy czują się na silach aby uczynić im zadość.
Jestem przeciwnikiem tych którzy sprawę chcą formalizować-tzn zamiast "nieodżałowanej" Karty Taternika-wprowadzać kartę ekipera/instalatora.
Wspinanie zawsze pojmowałem jako pasję wolnych i odpowiedzialnych ludzi-a nie rozrywke chlopów pańszczyznianych czy niewolników.
Zachęcam wszystkich nie -ekiperów i nie-instalatorów do tworzenia wlasnych dróg-oczywiście zgodnie ze sztuką ekiperską.
Jak ktoś dostanie pismo od PZA czy Wspinki z protestami-niech mi je przekaże a ja po podtarciu dupy spuszczę je Wisłą do Gdańska.
Oczywiście-najlepiej spuścić je wlasnoręcznie dla satysfakcji towarzyszącej poprowadzeniu nowej drogi.
Ludzie!
Bądzcie wolnymi ludzmi tzn łojarzami i pierdolcie tych którzy wmawiają Wam ze powinno być inaczej.
Jedyny reżim jaki ma uzasadnienie-to solidne wykonanie czynności jakie a związane z poprowadzeniem/wyposażeniem drogi.
To kwestia uczciwości-tej samej która powoduje że np. nie kradniecie tylko kupujecie towar w sklepie.
Ergo-nie czujesz się na silach, nie wiesz jak-nie ekipuj!"
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Dyrektor bije Szalenca

TomaszKa 06 paź 2016 - 13:46:52



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty