Garść informacji i korekt na temat nowych dróg na Górze Birów

04 sie 2012 - 18:06:04
Wszystkie nowe ścieżki na Górze Birów zyskały już powtórzenia, garść korekt (część potwierdzona przez samego Darka) i informacji.

NAJWAŻNIEJSZA INFORMACJA:
Pomiędzy drogą Mesjasz Nad Miasteczkiem a Starszy Pan Magnezjuje, na wysokości +/- 5 wpinki (chyba) tej drugiej znajduje się gniazdo os. Idąc pierwszą z tych dróg można w adrenalinowym rauszu zadać ręką wprost do ula. Idąc tą drugą raczej ciężko, ale "dla chcącego nic trudnego", a wtedy ul w ogóle nie jest widoczny. Osy nieco się denerwują gdy podchodzi się blisko, tak więc ZACHOWAJ OSTROŻNOŚĆ!

A teraz po kolei:
1. Stratocaster, darkman sugeruje korektę na VI.2, jak dla mnie mogłoby i zostać VI.1+, choć trudność może zależeć od parametru. IMHO jak na VI.2 to raczej soft
2. Mesjasz Nad Miasteczkiem - jeśli ogranicznik nie pozwala łapać kantu dziury od Adoracji Pantofelka, to droga byłaby jak dla mnie w kategorii "kosmos" pod względem trudności, ale i "bezsens" pod względem logiki - ring jest wbity może 30cm od tej krawędzi... Z łapaniem krawędzi będzie łatwe VI.2, może mniej
3. Starszy Pan Magnezjuje, darkman sugeruje korektę na VI.1+ - zgadzam się (generalnie soft nawet wtedy, ale to już może być kwestia parametru). Droga mimo swojego charakteru jest bardzo ładna (;
4. Ogiery i Eunuchy - uwaga, bo trochę krucho, start z tego samego miejsca co droga po prawej (lekkim trawersem), wycena dosyć solidna, ale przypuszczalnie odczucie wynika to bliskości sąsiedniej drogi i jakoś tak się ma opory przed łapaniem chwytów po prawej...
5. Zenek Blues - dosyć solidne, ja bym powiedział że bardziej VI+, na górze dudni spory głaz, miejscami trochę krucho, droga BARDZO ŁADNA i nietypowa, żadnego czołgania po niczym czy łapania picioków paznokciami
6. Kataryniarz - również dosyć solidne jak dla mnie, mogłoby mieć VI+, ta droga również jest bardzo ładna i nietypowa - warto!

Warto się wstawiać, choć drogi wyglądają na trochę zarośnięte, to z każdym przejściem jest lepiej. Pamiętajmy też o zasadzie "jedna w(s)pinka - jedna roślinka"!

To tyle!

4\/3!!

......nihil verum nisi mors......
........only death is real........

:: distortos - C++11 RTOS :: distortec.com :: freddiechopin.info :: last.fm ::
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Garść informacji i korekt na temat nowych dróg na Górze Birów

Freddie Chopin 04 sie 2012 - 18:06:04

Re: Garść informacji i korekt na temat nowych dróg na Górze Birów

grzesg60 06 wrz 2012 - 08:21:43

Re: Garść informacji i korekt na temat nowych dróg na Górze Birów

darkman 06 wrz 2012 - 10:17:56

Re: Garść informacji i korekt na temat nowych dróg na Górze Birów

Jary 06 wrz 2012 - 12:02:21

Re: Garść informacji i korekt na temat nowych dróg na Górze Birów

Salceson 06 wrz 2012 - 18:12:15

Re: Garść informacji i korekt na temat nowych dróg na Górze Birów

Kuchar 06 wrz 2012 - 14:35:25

Re: Garść informacji i korekt na temat nowych dróg na Górze Birów

darkman 06 wrz 2012 - 14:48:45

Re: Garść informacji i korekt na temat nowych dróg na Górze Birów

wizzzzz 06 wrz 2012 - 19:16:45



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty