Szukam partnera/partnerki do wspinaczki z Krakowa

26 kwi 2011 - 20:21:21
Witam - ... cóż świat jaki jest każdy widzi a jakos w ogłoszeniach mało samotnych wspinaczy którzy szukaja kogos do wspinania ... otóż bardzo chętnie (poniewaz jak wspomniałem doskwiera mi brak kogos do wspinania) poznam kogos odpowiedzialnego!!! (moze byc tez niedoswiadczony nowicjusz itp) ? Mam wolny zawód więc chętnie aktywnie spedzilbym czas nie tylko w weekendy jesli ktos moze tez w tygodniu - zwlaszcza ze to kocham ... mam caly szpej wymieniony w tym roku i bedzie 20 lat doswiadczenia w gorach i w wysokich gorach i 4-5 letnie doswiadczenie skalkowo-taternickie - bardziej kręci mnie wspinanie w wysokich górach (i to głownie robie) niz skalkowe drogi sportowe (lubie swoje palce ;-) ale uwielbiam jurę-skałki bo nie zawsze jest czas i chec na tatry czy alpy a sa fajne drogi na moim poziomie na calej jurze ... pierwsza i najwazniejsza sprawa to jestem mega odpowiedzialny bo to chyba wazne ... mam 34 lata i 184 cm i 82 kg ... robię drogi do max VI, choc najbardziej lubie V - to moze na tyle na poczatek - jesli ktoś ON/ONA szuka kogos do wspolnego wspinu i jesli ma mniejsze doswiadczenie ma ochote tez trochę sie nauczyc (asekuracja autoratownictwo itp) to bardzo chetnie poznam takie osoby ... miloby bylo podzielic troche pasję z kims kto tez kocha ten rodzaj aktywnosci. Podaje tez numer gg : 4085655 i emial: marnord@wp.pl

Pozdrowionka
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Szukam partnera/partnerki do wspinaczki z Krakowa

MMartin 26 kwi 2011 - 20:21:21



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty