assistance alpinistyczny? rotfl!

28 lis 2001 - 10:08:20
zapoznalem sie wlasnie z oferta TU Compensa "assistance alpinistyczny" dolaczona do Taternika 2/2000. powalila mnie! 200 zyla za 15 dni ubezpieczenia. za kazdy dodatkowy dzien +20 pln. cale szczescie nie musze sie tym przejmowac, nie spelniam warunku posiadania karty taternika (lub KT jaskiniowego). i stad moje pytanie. jak sie ubezpieczacie? (U- nie ZA- ;-))

wyjezdzajac na wspin do chorwacji wykupilismy sobie jakas karte studencka z calorocznym ubezpieczeniem. pewnie nic nie daje w przypadku NW w czasie lojenia, ale cala reszta swiadczen za koszt niecalych 40 zyla. swoja droga - bylismy swiadkami NW gdzie odpadl polak i sciagnieto do niego smiglo, zanim przylecialo zdazylo sie sciemnic i nic mu to smiglo nie dalo. akcja ratunkowa miala jeszcze ciag dalszy w nocy. dziwne procedury i absolutny brak sprawnosci - tego sie nie spodziewalem po paklenicy. i mimo braku efektu koszt takiej akcji musial byc ogromny. ale to juz OT.
stad pytanie: jak z ubezpieczeniem w DAV-ie, OEAV-ie? wiem ze koszt wpisowego i czlonkostwa jest porownywalny z oferta compensy. a otrzymuje sie dodatkowo znizki w schronach i sklepach (nawet w sieci hudego) oraz mozliwosc lojenia w tatrach. co wiecej - w pradze mozna dokonac formalnosci i to korespondujac w jez. polskim. a wstepujac do klubu pod koniec roku dostaje sie gratis ubezpieczenie na koniec aktualnego roku. konczy sie ono 31.01 roku nastepujacego po obejmujacym ubezpieczenie.
moze wiecie do kogo sie udac w tej kwestii, bo nam urwal sie kontakt z osoba posredniczaca w procederze zasilania klubowych szeregow czlonkami ;-)

a moze macie jakies inne patenty na ubezpieczenie? gdy ubezpieczalismy sie na czas kursu skalkowego koszt w PZU wynosil najwyzsza stawka x 4. w NationaleN tez drogo, mimo wykupionych innych ubezp.
wiec indywidualne ubezpieczanie sie raczej odpada. :(

ogolnie to milo ze PZA podjela wspolprace z jakims TU, ale oferta compensy wydaje mi sie - nnnooo kiepska! przy czym nalezy pamietac, ze kiepska pisze sie przez "ch", a nie przez "h" (wbrew temu co spotyka sie na wiekszosci plotow i drzwi ubikacji) ;-P

pozdro
GieS
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» assistance alpinistyczny? rotfl!

kszekosz 28 lis 2001 - 10:08:20

Re: assistance alpinistyczny? rotfl!

greg 28 lis 2001 - 16:08:36

Re: assistance alpinistyczny? rotfl!

mr 28 lis 2001 - 16:26:40

Re: assistance alpinistyczny? rotfl!

kszekosz 28 lis 2001 - 17:20:11

Re: assistance alpinistyczny? rotfl!

gl 29 lis 2001 - 21:29:52

Re: assistance alpinistyczny? rotfl!

Climbus 02 gru 2001 - 13:04:23

Re: assistance alpinistyczny? !

gl 29 lis 2001 - 15:05:42

Re: assistance alpinistyczny? rotfl!

pajak 28 lis 2001 - 23:31:11

Re: assistance alpinistyczny? rotfl!

Duck 30 lis 2001 - 01:12:07

Re: assistance alpinistyczny? rotfl!

Duck 30 lis 2001 - 01:17:03

Re: assistance alpinistyczny? !

gl 30 lis 2001 - 08:30:50

Re: assistance alpinistyczny? rotfl!

Duck 02 gru 2001 - 14:39:39



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty