Podsumowanie tatrzańskiej działaności wspinaczkowej, lato 2019

27 wrz 2019 - 13:09:59
Cześć wszystkim,
chciałbym dokonać podsumowania letniej działalności wspinaczkowej w Tatrach. Podsumowanie znajdzie się na stronie wspinanie.pl (w dwóch częściach: kwiecień-sierpień oraz wrzesień-listopad) i zbiór na drytooling.com.pl, jak miało to miejsce z zimowym podsumowaniem 18/19:
[drytooling.com.pl]

Dla działalności tatrzańskiej letniej przyjmuję założenie, że będę opisywał:
- eksplorację, czyli nowe drogi i warianty,
- ciekawe alpiniady w rzadko uczęszczanych miejscach,
- powtórzenia trudnych dróg (od ~VII+ w górę), raczej o charakterze górskim. Czyli trudne drogi na Mnichu, Osterwie odpadają. No chyba, że ciąg trudności jest spory (np. Metallica).
- szybkie, solo, nietypowe, rzadkie, itp. powtórzenia.

Oczywiście w artykule będzie możliwość dodawania komentarzy, więc będzie można dopisać swoje przejścia (lub takie, które uważamy, że warto żeby były) lub poprawki

Jeśli tylko ktoś ma ochotę podzielić się swoimi dokonaniami to proszę o podsyłanie informacji. Może być na damian{malpa}drytooling.com.pl lub mój profil fb.
Szczególnie proszę o podsyłanie informacji o nowych drogach i wariantach. Aktualnie duża ilość jest wrzucana na fb, ale po paru latach będzie bardzo trudna do odnalezienia.
Po podesłaniu każdy materiał wrzucę na stronę drytooling.com.pl, co - mam nadzieję - przyda się innym w przyszłości.

Podsumowanie pierwszej części lata spróbuję opublikować w pierwszej połowie października

Z taternickim pozdrowieniem
Damian Granowski

[drytooling.com.pl] - blog wspinaczkowy
[kursyskalkowe.pl] - szkolenia wspinaczkowe
*ps z powodu błędu na forum nie jestem wstanie odpisywać na privy. W razie czego proszę o kontakt bezpośrednio na emaila.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Podsumowanie tatrzańskiej działaności wspinaczkowej, lato 2019

DamianG 27 wrz 2019 - 13:09:59

Re: Podsumowanie tatrzańskiej działaności wspinaczkowej, lato 2019

adamniemalysz 27 wrz 2019 - 18:59:17



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty