fj
10 kwi 2013 - 05:22:34
Paul Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A jakiś donos szykujesz zbiorowy ????


widzę że cwaniakujesz w tatrach i plątasz się po terenie nieudostępnionym do wspinaczki. W zasadzie Słowakiewicz/Turkot powinni usuwać takich użytkowników co zachęcają do łamania przepisów. Nie usuwając sami zachęcają do łamania przepisów.

"mam juhaskiego naskrobanego po urobieniu... ale na giewoncie raczej trudno się zgubić. Jest kilka charakterystycznych punktów jak. m. in. gruszka które pomagają w namierzeniu początku drogi...
Droga ładna a jak nic nei robiłeś to łatwiejszy (jeżeli w ogóle) jest wąski komin wprost (tam trudno się zgubić :-))"
[wspinanie.pl]

"parę dobrych lat temu robiony , polecam zdecydowanie , fajna droga..."

[wspinanie.pl]

....donos to może na ciebie zrobię [wiadomosci.wp.pl]

"W górach, podobnie jak i w życiu, gdy nie można tak, trzeba – inaczej!" Janusz Chmielowski po zdobyciu wzgórza Antałówki (940 m n.p.m.) w 85 rż.

„By zasłużyć na wyróżnienie w rejonie Hali trzeba by najtrudniejszą tamtejszą drogę przejść nocą, samotnie i w kapciach“ Władysław Cywiński o potencjale dróg w rejonie Hali Gąś.

„Kiedy zaczynałem się wspinać, o czymś takim jak niedźwiedź w ogóle nie słyszałem, tzn. wiedziałem, że jest gatunek Ursus arctos, ale w Tatrach ? Teraz niedźwiedzia widuję raz tu, raz tam“ Władysław Cywiński o rzekomo postępującej degradacji środowiska w Tatrach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-10 05:27 przez fj.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

Czy, ewentualnie kto jest odpowiedzialny za stan stałych punktów asekuracyjnych na terenie Tatr? Czy jest jakaś lista takich punktów wraz z osobą odpowiedziaalną za montaż?

fj 09 kwi 2013 - 18:00:17

Re: Czy, ewentualnie kto jest odpowiedzialny za stan stałych punktów asekuracyjnych na terenie Tatr? Czy jest jakaś lista takich punktów wraz z osobą odpowiedziaalną za montaż?

Paul 09 kwi 2013 - 21:10:23

» Re: Czy, ewentualnie kto jest odpowiedzialny za stan stałych punktów asekuracyjnych na terenie Tatr? Czy jest jakaś lista takich punktów wraz z osobą odpowiedziaalną za montaż?

fj 10 kwi 2013 - 05:22:34

Re: Czy, ewentualnie kto jest odpowiedzialny za stan stałych punktów asekuracyjnych na terenie Tatr? Czy jest jakaś lista takich punktów wraz z osobą odpowiedziaalną za montaż?

Paul 10 kwi 2013 - 08:59:51

Re: Czy, ewentualnie kto jest odpowiedzialny za stan stałych punktów asekuracyjnych na terenie Tatr? Czy jest jakaś lista takich punktów wraz z osobą odpowiedziaalną za montaż?

one 15 kwi 2013 - 21:11:51



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty