Podpisy, admin, sekretariat...

18 kwi 2004 - 13:36:25
Czy zbieramy nadal podpisy? Już chyba nie będą konieczne, prawda? Skoro przeszło przez Sejm to od teraz miarą poparcia dla akcji, a raczej zainteresowania nią, powinna być liczba wyświetleń strony (to również dobry argument dla potencjalnych sponsorów). W takim razie może zamknąć zbieranie podpisów? Zrobić historyczną listę z samymi nazwiskami...

Przydało by się również zmienić baner ze strony głównej wspinanie.pl (podpisz list - zadziałaj) i przekierowanie od razu na stronę śmigłodlatatr.pl. bez podstrony

1%, trzeba się spieszyć. Do rozmowy z ludźmi i przekonania ich(tych którzy o akcji nie moga przeczytać w internecie), potrzebna jest dobrze opracowana(zredagowana) i przejrzysta broszura, którą młodzi ludzie mogą pokazać rodzinie, sciągnąć ze strony i wydrukować.

Jeżeli chcemy mieć szersze spektrum niż tylko "znajomi i rodzina królika", to trzeba zrobić coś wysmakowanego na ulicy. Jeżeli więcej ludzi usłyszy o akcji, nawet jeśli to będzie coś małego pod szyldem "1 %", to powiększy nam się grupa docelowa. Szanse na sukces z 1% spoza środowiska są małe bo trzeba by działać bardzo szybko, ale korzyści w postaci rekalmy zaprocentują napewno później. "O tak słyszałem o nich...."

Pojawiłą się kwestia spotkania z Naczelnikiem GOPR Dębickim na rozmowę o tablicach na Jurze. Jak poszło, czy się odbyło, jakieś wnioski? Tamat "tablice": dziennikarz który pracuje teraz nad materiałem o akcji "Śmigło..." (przed chwilą z nim rozmawiałem) polecił mi skontaktować się z pewną dziennikarką która według niego zajmie się sprawą tablic osobno. Jeżeli chcemy zrobić z tego artykuł o nieco innym wydźwięku niż preznetowany na ten temat w GW, to bardzo was proszę o zebranie materiałów, komentarzy waszych i środowiska (może będzie coś ciekawego na spotkaniu z naczelnikiem GOPR). Sprawa okrzepła na tyle że można o niej mówić merytorycznie, a warto chyba do tego wrócić i ostatecznie zakończyć, na tym chyba nam wszystkim zależy.



Wiadomość zmieniona (18-04-04 14:57)
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Podpisy, admin, sekretariat...

brade 18 kwi 2004 - 13:36:25

Re: Podpisy, admin, sekretariat...

artur hajzer 19 kwi 2004 - 21:33:55

Re: Podpisy, admin, sekretariat...

Dzik 19 kwi 2004 - 21:58:33

Re: Podpisy, admin, sekretariat...

Jacek - org. 19 kwi 2004 - 22:59:28

Re: Podpisy, admin, sekretariat...

brade 19 kwi 2004 - 23:28:32

Re: Podpisy, admin, sekretariat...

artur hajzer 19 kwi 2004 - 23:30:17

Re: Podpisy, admin, sekretariat...

artur hajzer 19 kwi 2004 - 23:39:10

Re: Podpisy, admin, sekretariat...

Jacek - org. 20 kwi 2004 - 10:50:49

Re: Podpisy, admin, sekretariat...

foczuś 20 kwi 2004 - 23:53:41

Re: Podpisy, admin, sekretariat...

Dzik 21 kwi 2004 - 01:52:36



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty