Superexpress!!! Dzieki!!!

25 lut 2004 - 04:07:52
Szanowna Redakcjo

Nazywam sie Dzik. Jestem jedym z Brytanow. To ja bylem glownym inicjatorem akcji informacyjnej, ktorej celem bylo przpomnienie mediom o panu Henryku. Ja i Brytani uznalismy, ze najlepszym sposobem bedzie zalanie Sperexpressu setkami e-mail proszacych a wrecz blagajacych Superexpress o pomoc w tej sprawie. Nie pozwolimy aby nasz Aniol byl targany po sadach!!! Superexpress ma duzy zasieg. Pomogl wielu ludziom. Juz opisywaliscie sprawe Pana Henryka. Dlatego tez zdecydowalismy sie na taki dramatyczny apel o pomoc. Wiem, ze sprawilismy, a wlasciwie powinienem powiedziec, ze Ja sprawilem Wam wiele klopotow. Za co szczerze przepraszam. Zarazem dziekuje Wam za ten artykul!!! Klaniam sie w pas. Nie wiem czy obronimy naszego Aniola? Kto wie, moze Wasz artykul obroni pana Serde. W miedzy czasie zbieramy pieniadze na nowy i nowoczesny smiglowiec dla TOPR. Brytani maja dosc niemocy. TOPR musi miec nowe smiglo. To smiglo bedzie chronic cale Podhale. Bedzie ratowac wszystkich nie tylko Brytanow, ktorzy sie wspinaja. Zdobedziemy ten helikopter chocbysmy mieli jego ukrasc. A pan Serda bedzie na nim latal. Aniol bez skrzydel? Nasz husarz bez skrzydel?! To nie wypada. Prosimy Was o pomoc w naszej akcji Smiglo dla TOPR!!! Macie sile przebicia!!! My tez ja mamy. jestesmy taka wspinajaca sie husaria. Dla nas nie ma rzeczy niemozliwych. Zapraszam wszystkich na forum na stronie www.wspinanie.pl. Tam znajdziecie szczegoly naszej zbiorki pieniedzy na nowy smiglowiec dla TOPR. Jestescie super!!! Superexpress Rules!!!

Dzik



Wiadomość zmieniona (25-02-04 04:18)
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Superexpress!!! Dzieki!!!

Dzik 25 lut 2004 - 04:07:52

Re: Superexpress!!! Dzieki!!!

Dzik 25 lut 2004 - 04:09:02

Re: Superexpress!!! Dzieki!!!

sfpl.pl 25 lut 2004 - 18:37:56

Re: Superexpress!!! Dzieki!!!

Dzik 25 lut 2004 - 19:52:35

Re: Superexpress!!! Dzieki!!!

Dzik 25 lut 2004 - 20:07:14

Re: Superexpress!!! Dzieki!!!

sfpl.pl 25 lut 2004 - 20:14:03

Re: Superexpress!!! Dzieki!!!

Dzik 25 lut 2004 - 20:19:33

Re: Superexpress!!! Dzieki!!!

mumu 25 lut 2004 - 21:11:38



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty