Bawaria - Unterallgäu - partner wspinaczkowy poszukiwany

23 lis 2022 - 13:16:36
Czesc,


Szukam partnera do treningow na sciance (Unterallgäu - lokalizacja scianki niesprecyzowana) i do wspinu w terenie (Allgäu, Frankenjura, Dolomity i inne).

Mam na imie Przemek (WWW - wzrost:187cm, waga:100kg, wiek:36l). Wspinam sie z przerwami od ok.10 lat. Jestem, w miare doswiadczonym wspinaczem, na poziomie rekreacyjnym. Moja forma jest tragiczna po dlugiej przerwie spowodowanej powaznym zlamaniem nadgarstka. Asekuruje uwaznie i odpowiedzialnie. Nie zdarzylo sie zeby podczas wspolnego wspinu, ktos z kim sie wspinalem lub kogo asekurowalem zrobil sobie krzywde.

Odwiedzone do tej pory rejony wspinaczkowe: Zillertal, Otztal, Arco, Leonidio, Les Calanques, El Chorro, Costa Blanca, Picos de Europa, Paklenica, Chamonix, Mournes, Fair Head, Glendalough, Luggala, Dalkey Quarry, Donegal, Ailladie, Carrauntoohill, Gap of Dunloe, Jura Krakowsko-Czestochowska, Pelcznica, Adršpach.

Jestem otwarty na rozne rodzaje aktywnosci wspinaczkowej i okolo wspinaczkowej:

- bouldering
- sportowa
- wielowyciagowa
- trad
- via ferrata
- hike

Jestem rowniez gotow sprobowac wspinaczki w lodzie, choc generalnie wole sloneczko podczas wspinu.

Jesli mieszkasz w Unterallgäu i rowniez poszukujesz partnera na wspin to napisz. Nie dyskryminuje nikogo.

Przemek

PS: Nie interesuje mnie Twoj wiek, plec, orientacja, pochodzenie czy kolor skory. WAZNE abys byl(a) w stanie wylapac lot 100kg kloca :)

It’s a long way down to the place where we started from.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-11-23 13:26 przez rysa.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Bawaria - Unterallgäu - partner wspinaczkowy poszukiwany

rysa 23 lis 2022 - 13:16:36



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować