Broad peak, K2, Gasherbrum II 2017 - Karakorum 18.06.2017 kto ze mną jedzie ???

14 maj 2017 - 06:42:37
Witam znajomych wspinaczy, zapaleńców, przygodników.

Jadę latem (18.06.2017) do Karakorum na Broad peak, Gasherbrum II, ( może alternatywnie po sukcesie na Broad peak na K2, ale to będzie trudne / wymaga super mocnego partnera = jednak jest taka możliwość. ( bez płacenia pieniędzy za całą expedycje / tylko kaucja za sam permit/ pozwolenie na wspinanie na K2 do ministerstwa w Islamabadzie.

Kto jedzie ze mną ??? zapraszam na wspólny wypad, jedyne czego wymagam od partnera/ partnerów ( poza „mocnymi płucami” ) to dobry humor – tyle też daję od siebie.

ps- mam 3 namioty 2-osobowe wysokościowe, cb radia, tel satelitarny.
jak ktoś był + 7000mb/8000mb to zapraszam na wspólny wypad = nie robię tego komercyjnie !!!

Gasherbrum II nie jest mi obcy, ponieważ walczyłem na nim bez sukcesu jednak, 2016- Gasherbrum II = 7500 m npm C4+.
w każdym razie logistycznie mam to obcykane i koszty można znacznie zmniejszyć ! A to ważne ile z portwela ubędzie.
W każdym razie wizę do Pakistanu już mam ( jest to około 8 dni załatwiania jak ma się możliwość podjechać do Wawy).
Dla mnie będzie to 7 ekspedycja na 8 tysięcznik i będzie szczęśliwa.

z wypraw 8 tysięczników z sukcesem = Everest 2014/ Tybet i Manaslu 2016 (bez tlenu).

Obecnie mam ograniczony wifi, pozdrawiam z Namche Bazar gdzie odpoczywam przed atakiem na Lhotse, po zakończonej doskonałej aklimatyzacji 7400.


Pozdrawiam i oczekuję

Waldek Kowalewski

601 616 599

Waldi

Waldi
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Broad peak, K2, Gasherbrum II 2017 - Karakorum 18.06.2017 kto ze mną jedzie ???

Waldemar Kowalewski 14 maj 2017 - 06:42:37



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty