Partner do wspinania

15 sie 2021 - 16:52:39
Witam,
poszukuję partnera/partnerki/ów/ek do wspinaczki w skałach (a w dalszej perspektywie, tj. po kursie taternickim również w górach) i ewentualnie (zależy raczej od dystansu między miejscami stałego pobytu) na panelu.
Zależy mi, by jak najwięcej się wspinać (głównie weekendowo) w tym i przyszłym sezonie - zarówno na Jurze jak i w Sokolikach, po drogach obitych i na własnej. Ukończyłem 6 - dniowy kurs wspinaczki skalnej. W skałach moje doświadczenie wspinaczkowe jest niewielkie (w tym sezonie 1 wyjazd na Jurę; drogi IV). Na sztucznych ścianach wspinam się z przerwami od 3 lat. Aktualna masa własna - ok. 84-85 kg. W skały jeżdżę z Warszawy własnym środkiem transportu i mam możliwość przewiezienia (nie licząc siebie) maksymalnie kolejnych 4 osób.
Zależy mi, by poznać osoby rozsądne i odpowiedzialne oraz znające/przeszkolone w operacjach sprzętowych lub otwarte na edukację (kurs wspinaczki skalnej). Lokalizacja nie ma dla mnie znaczenia - równie chętnie poznam wspinaczy z własnej miejscowości jak i z każdej innej - liczy się wspólny mianownik jakim jest chęć wspinania.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt na Priv.

Pozdrawiam,
Paweł
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Partner do wspinania

PawełKarol 15 sie 2021 - 16:52:39



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować