Tatry poza szlakiem, Alpy wiosna/lato/jesień 2021

22 lut 2021 - 17:25:09
Cześć:)

Poszukuję zdecydowanych osób z doświadczeniem górskim do wspólnych wyjazdów w Tatry (trasy poza szlakiem, graniówki, proste drogi wspinaczkowe) oraz w Alpy (3- i 4-tysięczniki) w nadchodzącym sezonie.

Zależy mi na towarzyszach, którzy nie będą pytać "daleko jeszcze?";p i są "górsko" ogarnięci (nie boją się żyć na kanapkach, krakersach, wodzie i orzeszkach, spać na glebie w schronisku czy w szałasie, łazić z plecakiem, dźwigać sprzęt, o ile to potrzebne i zasadne + umieją go używać, stawiają bardziej na bezpieczeństwo i rozumne podejście do tematu niż kozaczenie).

Zależy mi na podejmowaniu ambitnych celów (dla mnie ww cele są ambitne - oczywiście to kwestia subiektywna, więc nie oceniaj proszę, jeśli nie chcesz dołączyć) w granicach możliwości (siły na zamiary). Dlatego bardzo proszę o kontakt osoby, które mają podobne podejście do tematu lub są otwarte na porozumienie :)

Ja jestem z Wrocławia, więc super byłoby gdybyśmy mogli ogarniać również razem transport w miejsca docelowe:) Konkretne cele i terminy oczywiście do dogadania - to już tematy na priv:)

Jeśli chcesz pogadać, rozwiać wątpliwości,doprecyzować - pisz śmiało:)

Pozdrawiam
Martyna
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Tatry poza szlakiem, Alpy wiosna/lato/jesień 2021

Martyna86 22 lut 2021 - 17:25:09

Re: Tatry poza szlakiem, Alpy wiosna/lato/jesień 2021

płochacz halny 03 mar 2021 - 09:17:09



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować