[patner/partnerka/transport] Hiszpania luty, marzec

12 lut 2013 - 20:33:45
Czesc
Pod koniec lutego wybieram sie autem na wspin do Hiszpanii.
Mam miejsca w aucie i dodatkowo na ta chwile nie mam partnera/partnerki do wspinu.

Jesli ktos z Was chcialby sie dolaczyc do mnie to wszystkie mozliwe opcje stoja otworem. Zdaje sobie sprawe ze pozno wysylam info i ciezko sie zdecydowac na tak dlugi wyjazd ...ale jesli ktos chcialby pojechac tylko na jakis czas (na poczatku, w srodku lub pod koniec tripu - sa samoloty przeca) to tez bedzie super.

Do tego szukam osob zainteresowanych tylko transportem w strone Hiszpanii - w takiej drodze aspekt towarzyski i finansowy jest niebagatelny - nie ma co ukrywac : ) Jesli nie jestes zainteresowany/zainteresowanana wspolnym wspinem a szukasz tylko jakiegos sensownego dojazdu w ta lub w tamta strone to dawaj znac! Ceny konkurencyjne i mozna sie doagadac :) Zastrzegam tylko ze jesli na pokladzie nie bedzie zbyt wielu osob (1-2) to bede jechal niezbyt szybko, w duchu ECOdrivingu : ))

W zalozeniu wyjezdam okolo 20-go lutego ale oczywiscie jesli trzeba to moge na kogos poczekac kilka dni. Zamierzam wracac pod koniec marca lub najdalej w pierwszej polowie kwietnia zaraz po wielkanocy.

to tyle, nie zanudzam wiecej. Wszelkie info typu "kiedy konkretnie wyjazd", "jakie rejony", "ile to_kurwa_kosztuje" itd... - na priv - bo to wszystko jest do wspolnego dogadania. : )

pozdrawiam
dziober
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» [patner/partnerka/transport] Hiszpania luty, marzec

dziober 12 lut 2013 - 20:33:45



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty