Szanowny Panie Słowakiewicz (zasady na forum GL)

fj
07 wrz 2012 - 17:14:32
Szanowny Panie Słowakiewicz (zasady na forum GL)
[wspinanie.pl]

W związku z zablokowaniem możliwośći publikowania postów na "forum GL" zwracam się z prośbą o:

** uszczegółowienie zasad "uprawdopodnienie tożsamości w korespondencji z Moderatorami grupy"

Na czym polega uprawdopodobnienie?

Co do wątku salon24. Zanana jest mi postać prawicowego działacza Igora Janke (szefa/właściciela) salon24. Większość cenzurowanej/usuwanej treści z tego portalu nie ma związku z podejrzeniem łamania jakichkolwiek praw. Wynika to głównie z tego że treści z salon 24 trafiają do najważniejszych polityków w kraju (w formie streszczeń) , są monitorowane przez ambasady Państw obcych i są czytane przez 1) znaczną grupę osób 2) stosunkowo wpływową grupę osób.

Dlatego Igor Janke dba o treści, linię polityczną portalu a gdy usuwa treść powołuje się zazwyczaj na przepis regulaminu "Działanie na szkodę Salon24.pl lub Media Obywatelskie Sp z o.o., w szczególności poprzez narażanie na szwank dobrego imienia Salon24.pl."

Co do sformułowania "uczestników dyskusji obowiązuje przestrzeganie polskiego prawa, norm społecznych i dobrych obyczajów, co oznacza m.in., że nie wolno zamieszczać treści:"

Każdy obywatel w Polsce/Ue ma prawo łamać przepisy! Jadnakże łamanie przepisów wiąże się z możłiwośćia podejmowania działań prawnych wobec osoby łamiącej te przepisy! To że zabrania się w terenie zabudowanym przekraczania 50km/h nie oznaczo to że ludzie na łamią przepisów i nie narażają się na podejmowania wobec nich działań prawnych przez np. Policje.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Szanowny Panie Słowakiewicz (zasady na forum GL)

fj 07 wrz 2012 - 17:14:32

Re: Szanowny Panie Słowakiewicz (zasady na forum GL)

Admin 07 wrz 2012 - 17:40:50Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty