Re: TomaszKu Wskaż!

03 wrz 2012 - 15:20:17
Ponieważ nie wszyscy są na fejsbuku to wklejam dalszy ciąg wynurzeń Dejva.
Blondas mu podpadł ale dostąpił zaszczytu dyskusji !!!


Michał Kajca Marek, streszczenie jest na początku, ma zaledwie 3 strony. Dodatkowo sprawozdanie wyprawy weryfikacyjnej ma 4 strony (od str. 101 do 105). Warto przeczytać choć tyle...
30 sierpnia o 08:32 · Edytowany · Lubię to! · 2
Rado Sław Warto zobaczyć też zdjęcia z kilku "kluczowych" wyciągów: [download.pza.org.pl]
Piątek, 15:17 · Lubię to!
David Kaszlikowski Co ciekawe zdjęcie z laybacka wygląda na znacznie poważniejsze niż nasze foty... zastasnawiam się co prawda gdzie są zdjecia z wiekszosci płytowych wyciągów, choć w sumie nie dziwie się że chłopaki robili foty glównie w terenie łatwym. Pytanie czy jest wiecej zdjeć ?
Piątek, 15:27 · Lubię to!
Rado Sław Tak, są dostępne wszystkie w archiwach do pobrania dla wszystkich zainteresowanych ze stron PZA.
Piątek, 15:58 · Lubię to!
David Kaszlikowski A są jakieś inne archiwa niż te podane poza tym linkiem [download.pza.org.pl] ?
2 sekund(y) temu
Index of /raport_gl/Zdjecia/
download.pza.org.pl
Piątek, 16:10 · Lubię to!
Rado Sław Są tam setki zdjęć. Kiepsko to wygląda :-(
Piątek, 16:44 · Lubię to!
David Kaszlikowski to prawda, kiepsko dla Kapituły ;-)
Piątek, 16:58 · Lubię to! · 1
David Kaszlikowski w cześci ogólnej są 204 zdjęcia, większość z półek,i połogów. nie ma zdjęć w ogole z plytowych wyciągów, przejsc pasa rpzwieszeń etc. Zachodzi pytanie dla czego umieszczono własnie taka kolekcje a nie inna ??? W materiale wizulanym , na szczeście mamy kilka informacji na temat manipulacji Kapituły Jedynki.Dobre i to.
Piątek, 17:40 · Lubię to!
Jarek Liwacz Dawid, może nie zamieścili żadnego zdjęcia pokazującego trudności drogi bo ich tam nie ma.
Rzęchowatość ściany może tłumaczyć fakt, że i Ty nie zamieściłeś zdjęć ilustrujących trudność i powagę drogi.
Piątek, 18:14 · Lubię to! · 1
David Kaszlikowski sorry Jarek ,ale Raport mówi coć innego, ściana nie jest rzechowata !!! Nie ma poważnego ciagu trudności to wszystko. Czytaj uważnie. Zaznaczyłem że nie pokazano zdjeć z konkretnych miejsc kotre widac na zdjęciu ogólnym - kotre jest dostępne od lat, skąd wiec sugestia że tych miejsc nie ma. dalsza zabawa z udupianie autorów drogi ?
Piątek, 18:19 · Lubię to!
Jarek Liwacz Zastanawiają mnie słowa ludzi, którym nie chciało się przeczytać kilku stron streszczenia i podsumowania raportu. Raport, napisany z polityczną poprawnością jest raczej łagodny wobec Elizy i Dawida, zdjęci z drogi już znacznie mniej.
"Wszechwiedzącemu deklowi" proponuję aby skupił się na tym na czym się zna, tutaj komentowany jest raport zespołu ds GL przy PZA a nie film z 2009 roku.
Piątek, 18:23 · Lubię to! · 1
David Kaszlikowski Jarek, my nie zamieścilismy wielu zdjec ze sciany z tego prostego powodu ,że napieralismy, robilismy nowa drogę , ciągnelismy wór, wisząc tam zastanwailismy sie nad przebiegiem drogi,a nie zajmowaliśmy sie robieniem zdjęć, nie było na to czasu -wiec nie za bardzo jest logika w twojej sugestii.
Piątek, 18:23 · Lubię to!
David Kaszlikowski Proponuję tez wstrzymać sie póki co z komentarzami co do raportu, jak zwykle okazało się że cos sie nie zgadza....
Piątek, 18:26 · Lubię to!
Jarek Liwacz Dawid, nie wierzę żeby zawodowy fotograf nie znalazł chwili żeby cyknąć zdjęcie na kilku trudnych wyciągach skoro mieliście aparaty i kręciliście ujęcia do filmu.
Piątek, 18:27 · Lubię to! · 1
Jarek Liwacz Wrzucasz na tablicę ale prosisz żeby nie komentować? ;)
Piątek, 18:28 · Lubię to!
David Kaszlikowski nie musisz mi w nic wierzyć, juz jedni nie wierzyli -dzis okazali sie oszustami. i proszę cie nie insynuuj, kto ci powiedzial ze krecilismy ujęcia do filmu...
Piątek, 18:29 · Lubię to!
Jarek Liwacz OK, wycofuję się zanim okrzykniesz mnie oszustem. Spotkamy się na żywo to może uda sie porozmawiać spokojnie :)
Piątek, 18:38 · Lubię to!
Rado Sław Kurcze, ludzie po lekturze raportu piszą iż: "Podsumowując, na drodze Golden Lunacy wg autorów przejścia z 22-23 VII 2012 r. znajduje się 14 wyciągów o trudnościach V i więcej, o łącznej długości ok. 600 metrów. Pozostały teren ma niższe trudności lub jest ich zupełnie pozbawiony. Pokonano 5 wyciągów o trudnościach powyżej VI+" - Prawda to???
Piątek, 18:43 · Lubię to!
David Kaszlikowski sorry póki co wstrzymuje sie od komentowania, nie chcę rzucać słów na wiatr. W najbliższych dniach chciałlbym sie dowiedzieć kilku rzeczy na temat raportu i jego wniosków od jego autorów. pozdrawiam
Piątek, 18:57 · Lubię to!
Jarek Liwacz W związku z tym, że kilka osób zwróciło mi uwagę iż z mojej wypowiedzi można wywnioskować że wycofuję swoje wypowiedzi, uściślam:

Dawid: > nie musisz mi w nic wierzyć, juz jedni nie wierzyli -dzis okazali sie oszustami.

Wycofałem się z dyskusji prowadzonej zgodnie z logiką: nie wierzysz mi - jesteś oszustem.

Dawid: > i proszę cie nie insynuuj, kto ci powiedzial ze krecilismy ujęcia do filmu...

Nikt mi nie powiedział doszedłem do wniosku studiując materiały zamieszczone na wspinanie.pl
[wspinanie.pl]
Oczywiście pod zdjęciami będącymi kadrami z filmu nie jest napisane z którego roku pochodzą - możesz uściślić?
2 godz. temu · Lubię to! · 1
Rafał Samborski Jarek Liwacz @ Jeśli Twój komentarz o "wszechwiedzącym deklu" wymierzony jest w moją osobę (chyba, że coś przeoczyłem), pragnę zwrócić uwagę, iż nie jesteśmy już w liceum i nie znajduję uzasadnienia dla obrzucania się epitetami. Nie musisz się zgadzać z tym co napisałem, masz do tego pełne prawo, ba, możesz nawet wyrazić swoją niezgodę czy pisać, że nie mam racji... Ale zwrot, którego użyłeś (chcę wierzyć, że było to wynikiem wzburzenia z powodu mojego 'nie na temat' postu i Ci się wyrwało) przenosi nas na 'nieco' inne pole konwersacji, na którym nie mam ochoty przebywać, bo jest to duuuużo poniżej mojego poziomu.
2 godz. temu · Lubię to!
David Kaszlikowski Jarek wydaje mi się ,że kierujesz się jakąś dziwna logiką, wlasnie podeslaleś mi linka do ujęc z miejsc ktorych wyprawa PZA nie pokazała, tych samych ujęć o kotrych twierdzisz ,że ich nie nakrecilismy bo ich nie ma. Wykladasz się zupełnie ztaką logiką ... Dla jasnosci ujecia z linka pochodzą z 2007,widzę, czy dla ciebie kilka przebitek z amatorskiej kamerki oznacza robienie filmu ??? Czy wiesz co to znaczy stweirdzić,"że mielsimy czas robić film", mam wrazenie nie zdajesz sobie z tego sprawy (poza tym ze wlasnie udowodnileś że PZA nie pkkazuje ując z niektorych miejsc ściany, a ty na podstawie ich materiału wyciagasz nieuprawnione wnioski). Dla jasności powtórzę - podczas przejscia 2007 nie robilismy filmu, nie robilismy zadnych specjalnych ujeć, eliza czasem wlaczala kamerę dokumentacyjnie la eberdozrzadko nie mielismy nawet barterii, ani mozliwosci jej naładowania. Wiele osob nie zdje sobie sprawy co oznacza wytyczanie nowej drogi na tak wielkiej ścianie , musisz wiedziec ,że podczas przejscia, duzo wazniejsze niż kamerka byly dla nas temty wyszykiwania drogi, ciagniecia wora , braku wody....
2 godz. temu · Lubię to!
David Kaszlikowski Dla uścislenia , zdjecia 3-6 z linka kotry wyslałeś to zdjeica z rejonów ściany, których w ogole nie widze w materialach PZA.i takich miejsc jest więcej. Ciekawe dlaczego ich nie pokazano?
2 godz. temu · Lubię to!
David Kaszlikowski Jarek Liwacz, . Odpowiedziłem Ci w drodze wyjątku , ponieważ nie toleruję obrażania na mojej stornie ,a to zrobiłes piszac coś takiego : "wycofałem się z dyskusji prowadzonej zgodnie z logiką: nie wierzysz mi - jesteś oszustem". Nie wiem o jakiej logice piszszes ,bo nie byla to moja sugestia, jeśli nie zrozumiałeś uściślę. W rozmowie naszej wspomniałeś raport ktory po roku insynuacji i kłamstw 7 członków Kapituły Jedynki , po akcji Apeli które zawierały nieprawdę, po kampani kłamliwych anonimów , po miesicach niszczenia filmu Elizy , po akcji oszukiwania środowiska miedzynarodowoego, praktycznie calkowicie oczyszcza nas z zarzutów (pozostawijac jeden zarzut).
2 godz. temu · Lubię to!
David Kaszlikowski ‎...a Ty dalej jedziesz w ten sam bezwstydny ton który wczesniej używała skompromitowana Kaptuła Jedynki i napisany przez nia Apel - manipulacja, z 6 wrzesnia 2011 "że nie wierze że profesjonlany fotograf nie robił zdjeć". Sądze ,że po roku idiotyzmów powinniśmy już mieć za sobą . Czas porzucić manipulacje i wrócić do jakiejś logiki, czas skończyć z fabrykowaniem zarzutów. Jeśli nie rozumiesz zapytam raz jeszcze o Twoja logikę ?. Dlaczego uważasz że profesjonlany fotograf w ogole musi miec ze soba aparat na ścianie....? A co ma w ogole profesjonalizm fotograficzny do faktu przechodzenia nowej drogi..., że co profesjonalny fotograf nie może być wspinaczem ? Od lat slysze takie idiotyzmy i dywagacje, raz jestem fotografem więc marnym wspinaczem, innym razem nie moge być dobrym fotografem bo jestem wspinaczem ....i tak na okrągło. Jest cudownie, logicznie, racjonalnie....I tak na koniec Jarku - zadam zasdnicze pytanie, jesteś wspinaczem o wieloletnim stażu - powiedz mi ile otworzyłeś/ przeszedłeś nowych wielowyciagowych dróg na naprawdę dużej ścianie (mam na mysli sciany od 500m wzwyż) ? Mam wrazenie że żadnej (?) albo niewiele. Prawda to ? Bo widzę że nie rozumiesz że zdjęcia nie sa priorytetem dla 2-osobowego zespołu wspinaczkowego, któremu kończy sie woda, albo który widzi ze nadciaga burza....
2 godz. temu · Lubię to! · 1
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

TomaszKu Wskaż!

seler 31 sie 2012 - 11:43:04

Re: TomaszKu Wskaż!

dr know 31 sie 2012 - 11:56:14

Re: TomaszKu Wskaż!

seler 31 sie 2012 - 12:11:07

Re: TomaszKu Wskaż!

nat 31 sie 2012 - 11:56:27

Re: TomaszKu Wskaż!

TomaszKa 31 sie 2012 - 15:05:42

Re: TomaszKu Wskaż!

inż Mamoń 31 sie 2012 - 15:11:28

Re: TomaszKu Wskaż!

TomaszKa 31 sie 2012 - 15:18:42

Re: TomaszKu Wskaż!

nat 31 sie 2012 - 16:56:59

Re: TomaszKu Wskaż!

seler 31 sie 2012 - 15:22:21

Re: TomaszKu Wskaż!

dr know 31 sie 2012 - 15:25:44

Re: TomaszKu Wskaż!

TomaszKa 31 sie 2012 - 15:37:52

Re: TomaszKu Wskaż!

seler 31 sie 2012 - 15:39:55

Re: TomaszKu Wskaż!

TomaszKa 31 sie 2012 - 15:58:48

Re: TomaszKu Wskaż!

seler 31 sie 2012 - 16:15:10

Re: TomaszKu Wskaż!

Kajman 31 sie 2012 - 16:20:59

Re: TomaszKu Wskaż!

nat 31 sie 2012 - 18:20:40

Re: TomaszKu Wskaż!

TomaszKa 31 sie 2012 - 16:21:38

Re: TomaszKu Wskaż!

Kajman 31 sie 2012 - 15:26:51

Re: TomaszKu Wskaż!

przmł 31 sie 2012 - 15:07:26

Re: TomaszKu Wskaż!

janbrzuchwa 31 sie 2012 - 17:29:43

Re: TomaszKu Wskaż!

nat 31 sie 2012 - 17:46:57

Re: TomaszKu Wskaż!

janbrzuchwa 31 sie 2012 - 17:50:27

Re: TomaszKu Wskaż!

nat 31 sie 2012 - 18:36:45

Re: TomaszKu Wskaż!

janbrzuchwa 31 sie 2012 - 18:42:39

Re: TomaszKu Wskaż!

burlan 31 sie 2012 - 18:51:38

Re: TomaszKu Wskaż!

janbrzuchwa 31 sie 2012 - 18:58:41

Re: TomaszKu Wskaż!

nat 31 sie 2012 - 19:13:32

Re: TomaszKu Wskaż!

szczepan2 31 sie 2012 - 18:53:57

Re: TomaszKu Wskaż!

nat 31 sie 2012 - 19:20:43

Re: TomaszKu Wskaż!

przmł 31 sie 2012 - 19:51:39

Re: TomaszKu Wskaż!

nat 31 sie 2012 - 20:15:07

» Re: TomaszKu Wskaż!

łojant 03 wrz 2012 - 15:20:17

Re: TomaszKu Wskaż!

kierownik 03 wrz 2012 - 15:35:49

Re: TomaszKu Wskaż!

andrzej 03 wrz 2012 - 15:53:49

Re: TomaszKu Wskaż!

dr know 03 wrz 2012 - 15:56:40

Re: TomaszKu Wskaż!

dr know 03 wrz 2012 - 16:50:13

Re: TomaszKu Wskaż!

Less-R 03 wrz 2012 - 17:06:12

Re: TomaszKu Wskaż!

dr know 03 wrz 2012 - 17:10:29

Re: TomaszKu Wskaż!

Less-R 03 wrz 2012 - 17:27:22

Re: TomaszKu Wskaż!

Starosta 03 wrz 2012 - 17:15:29

Re: TomaszKu Wskaż!

Less-R 03 wrz 2012 - 17:26:23

Re: TomaszKu Wskaż!

andrzej 03 wrz 2012 - 17:30:31

Re: TomaszKu Wskaż!

Less-R 03 wrz 2012 - 17:39:14

Re: TomaszKu Wskaż!

andrzej 03 wrz 2012 - 18:52:53

Re: TomaszKu Wskaż!

ziel80 03 wrz 2012 - 19:40:54

Re: TomaszKu Wskaż!

andrzej 03 wrz 2012 - 19:47:10

Re: TomaszKu Wskaż!

Kajman 03 wrz 2012 - 21:21:37

Re: TomaszKu Wskaż!

JanekZ 03 wrz 2012 - 22:14:47

Re: TomaszKu Wskaż!

makar 03 wrz 2012 - 22:51:07

Re: TomaszKu Wskaż!

kierownik 03 wrz 2012 - 23:18:02

Re: TomaszKu Wskaż!

łojant 04 wrz 2012 - 13:22:12

Re: TomaszKu Wskaż!

kierownik 04 wrz 2012 - 13:32:29

Re: TomaszKu Wskaż!

Manu 03 wrz 2012 - 23:22:00

Re: TomaszKu Wskaż!

Starosta 03 wrz 2012 - 17:37:25

Re: TomaszKu Wskaż!

burlan 03 wrz 2012 - 17:26:28

Re: TomaszKu Wskaż!

Starosta 03 wrz 2012 - 17:38:23

Re: TomaszKu Wskaż!

Kajman 03 wrz 2012 - 17:43:22

Re: TomaszKu Wskaż!

Starosta 03 wrz 2012 - 17:49:21

Re: TomaszKu Wskaż!

Less-R 03 wrz 2012 - 17:50:57

Re: TomaszKu Wskaż!

Kajman 03 wrz 2012 - 17:52:26

Re: TomaszKu Wskaż!

hh88 03 wrz 2012 - 17:58:57

Re: TomaszKu Wskaż!

seler 03 wrz 2012 - 20:09:46

Re: TomaszKu Wskaż!

dr know 03 wrz 2012 - 20:55:58

Re: TomaszKu Wskaż!

Kanet 03 wrz 2012 - 21:34:10

Re: TomaszKu Wskaż!

Manu 03 wrz 2012 - 22:03:19

Re: TomaszKu Wskaż!

łojant 03 wrz 2012 - 18:34:05

Re: TomaszKu Wskaż!

Starosta 03 wrz 2012 - 18:36:39

Re: TomaszKu Wskaż!

Kajman 03 wrz 2012 - 21:25:33

Re: TomaszKu Wskaż!

łojant 06 wrz 2012 - 11:53:36

Re: TomaszKu Wskaż!

nat 06 wrz 2012 - 13:12:00

Re: TomaszKu Wskaż!

Starosta 06 wrz 2012 - 13:26:47

Re: TomaszKu Wskaż!

przmł 06 wrz 2012 - 14:44:38

Re: TomaszKu Wskaż!

Kajman 06 wrz 2012 - 15:08:38

Re: TomaszKu Wskaż!

Starosta 06 wrz 2012 - 16:37:10

Mnie się ta ściana podoba

andrzej 06 wrz 2012 - 17:36:07

Re: Mnie się ta ściana podoba

dr know 06 wrz 2012 - 18:27:50

Re: Mnie się ta ściana podoba

andrzej 06 wrz 2012 - 20:36:42

Re: TomaszKu Wskaż!

SzaryBan 06 wrz 2012 - 20:39:22

Re: TomaszKu Wskaż!

nat 06 wrz 2012 - 21:47:07

Re: TomaszKu Wskaż!

Kajman 06 wrz 2012 - 22:15:54

Re: TomaszKu Wskaż!

przmł 07 wrz 2012 - 00:22:42

Re: TomaszKu Wskaż!

łojant 07 wrz 2012 - 10:15:10

Re: TomaszKu Wskaż!

nat 07 wrz 2012 - 10:43:09

Re: TomaszKu Wskaż!

dr know 07 wrz 2012 - 10:49:02

Re: TomaszKu Wskaż!

nat 07 wrz 2012 - 11:07:37

Re: TomaszKu Wskaż!

SzaryBan 07 wrz 2012 - 10:26:03Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty