szukam zleceń

08 lut 2015 - 05:54:02
Witam. Jestem samodzielną alpinistką przemysłową. Może nie mam tyle siły co facet ale nadrabiam uporem i pomysłowiścią - no i wejdę tam gdzie nie zmieści się dużyi cięższy facet. Nie posiadam wprawdzie żadnych papierów ale dużo umiem i mam spore doświadczenie. Obsługuję wszelaki sprzęt elekto - myjki, piaskowanie, młoty, wiertarki i innego rodzaju urządzenia. Posługuję się też pilarkami. Jeżdzę wszystkim czym się da - mam kat B ale jeżdzę też busami i wózkiem widłowym. Pracowałam przy reklamach (konstrukcja i montarz), przy budowlance (mycie i malowanie elewacji, piaskowanie, wymiana fug między kamieniami na nabrzeżu, konserwacji dachów), wymianie anten na wieżach przekaźnikowych, montarzu sufitów na halach produkcyjnych), troszkę na drzewach i wielu innych ciekawych zadaniach. Nie trzeba stać i mnie pilnować -nie palę i nie piję w pracy i myślę nad tym co robię. Szukam "fuch" na terenie całej Polski - mogę też na niedługo wyjechać za granicę. Dobrze współpracuję w grupie - dogadam się z każdym. Mówię dość dobrze po angielsku i rosyjsku. Mam ważne badania. Wbrew potocznemu przekonaniu nie przynoszę pecha na robocie. pozdrawiam Ela kontakt na elaslupsk@wp.pl
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» szukam zleceń

elaslupsk 08 lut 2015 - 05:54:02

Re: szukam zleceń

rocko 09 lut 2015 - 10:12:23

Re: szukam zleceń

ohggii 25 lut 2015 - 14:05:26



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty