Szukam pracy

11 lis 2013 - 14:09:30
Witam

Szukam ofert pracy lub też możliwości wbicia się do projektów wysokościowych (najlepiej zagranica).

Mam 31 lat wykształcenie wyższe techniczne (aktualnie dorabiam sobie uprawnienia SEP dla elektryków, robię kurs IRATA) Mogę też, jeśli jakaś firma byłaby skłonna zatrudnić świeżą osobę podorabiać sobie inne szkolenia i wymagane uprawnienia do projektów, przy których byłaby praca.

Interesują mnie projekty w branżach IT/Telecom, na morzu na platformach, turbiny wiatrowe itd., ale też inne prace wysokościowe, przy których można nabrać większego doświadczenia i jest to praca perspektywiczna na przyszłość.

Jestem silny sprawny fizycznie i wytrzymały mogę pracować nawet na bardzo dużych wysokościach miałem robione badania w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej, także brak przeciwskazań do prac na wysokościach.

Jeśli firma/pracodawca poszukuje ludzi do swoich projektów i byłby skłonny mnie zatrudnić to z chęcią podejmę się nowych wyzwań.

Kontakt: thailand82@wp.pl


p.s. niepotrzebnych komentarzy proszę nie pisać ja szukam pracy i do nowych obowiązków szybko potrafię się wdrożyć.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Szukam pracy

thai82 11 lis 2013 - 14:09:30



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty