Uprząż do zdjęć

01 wrz 2023 - 10:55:31
Dzień dobry :)
Z góry powiem, że się zupełnie nie znam na wspinaczce. Ale pomyślałem, że kto jak kto, ale Państwo tutaj będziecie się znali na temacie!
Chciałbym porobić zdjęcia postaci unoszących się nad ziemią / lewitujących. Od razu zaznaczę, że to będą bardzo małe wysokości, raczej poniżej 50cm :)
Czy macie jakieś rady, jaki sprzęt wybrać, co jest na rynku, w ogóle czego szukać?
Jedna rzecz, to fajnie, jakby nie kolidowało za mocno z ciuchami. I nie wiem czy lepiej pod ciucha, czy na ciucha.
Inna rzecz, to czy są np takie na cały korpus i mają np 2 punkty mocowania, gdzieś przy łopatkach i pasie? Wtedy łatwiej by było w całkowitym zawieszeniu ustawić sylwetkę. Może są jakieś ogólnodostępne uprzęże takie, jak używają w filmach do latania?
Dodam jeszcze, że z mojej perspektywy jako fotografa lepiej będzie jak sprzęt zasłoni bardziej postać, ale mniej powygina ciuchy. Czyli łatwiej wymazać więcej elementów, niż poprawić kształt ciuchów.

Będę wdzięczny nawet za same nazwy rzeczy, których sobie potem będę mógł poszukać :)

Dziękuję i pozdrawiam!
Maciej



Pozdrawiam serdecznie!
Maciej Skrzypiński
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Uprząż do zdjęć

denduch 01 wrz 2023 - 10:55:31

Re: Uprząż do zdjęć

9c.pl 23 mar 2024 - 13:14:35



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować