17 maj 2024 - 14:30:58
9c.pl Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Zapraszamy do naszego artykułu gdzie omawiamy
> zestaw dla początkującego wspinacza oraz
> prezentujemy produkty:
> [9c.pl]

Ja rowniez polecam ten tekst. Sa tam takie perelki jak stwierdzenia, ze uprzaz zapewnia “szybki dostęp do dodatkowego sprzętu”, albo ze “Dobrze dobrane buty wspinaczkowe zapewnią Ci pewne trzymanie się skał”. Mozna dowiedziec sie rowniez, ze “Lina wspinaczkowa dynamiczna jest kluczowym elementem sprzętu każdego wspinacza.” - boulderowcy pewno juz leca na zakupy.

“Lina dynamiczna posiada specjalną konstrukcję która absorbuje siły działające na ciało podczas odpadnięć lub upadków,” - szczegolnie podczas upadkow, ale trzeba zadbac o to, aby na nia upasc. Do tego pewno jest potrzebna ta polecana lina 10,5 mm.

“Ekspresy różnią się również wagą oraz karabinkami” - czyli karabinki nie wplywaja na wage.

“Polecamy ekspresy których karabinki pozbawione są wcięcia przy zamku o które może zahaczyć się lina” - pewno jak sie kupi polecana line 10,5, to sie lina nie zahaczy o zabek. Fajnie ze te bezzabkowe wymyslili… tylko po co kupowac bezzabkowe po obu stronach ekspresu, skoro zabki sa po to, zeby lina sie nie zahaczala…

“Proszek wsypywany jest do specjalnego woreczka podczepianego do tylnej części uprzęży lub na osobnym pasku. Dzięki temu wspinając się możemy po nią sięgnąć zawsze, kiedy tego potrzebujemy. Szczególnie polecamy magnezję w płynie.” - probowalem latwo sięgnac po magnezje w plynie kiedy potrzebuje, a najczesciej potrzebuje podczas wspinania. Musze jeszcze pocwiczyc.


Pozdro
Warchol
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

Sprzęt do wspinaczki - Co polecacie

katoda 31 maj 2023 - 02:13:14

Re: Sprzęt do wspinaczki - Co polecacie

velka 31 maj 2023 - 05:23:44

Re: Sprzęt do wspinaczki - Co polecacie

9c.pl 25 mar 2024 - 10:34:10

» Re: Sprzęt do wspinaczki - Co polecacie

Warchoł 17 maj 2024 - 14:30:58Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować