Karrimor plecak naprawa - ktokolwiek wie...

05 wrz 2012 - 14:31:16
Kto w tym kraju naprawia plecaki Karrimora oryginalnymi częściami?
Chodzi o wymianę klamer, pomielonych i pozrywanych na lotniskowej taśmie bagażowej razem z klamrą pasa biodrowego pękniętą od nadepnięcia i jak sie da o wymianę wyciągniętych gum na bokach.

Stary Jaguar ma może 15 lat, ale pojemny jak kontener na stado wielbłądów i pasuje mi system nośny.
Z lubością uzywam od lat. Pomieliło, pozrywało.

Sprzedali mi lata temu w Stolycy za koszmarne pieniądze zapewniając o jakiejś "lifetime warranty", że wszelkie naprawy na koszt producenta choćby nie wiem co, ta gwarancja niby to obejmowała. Okazuje się że to jakies bajki. Papierów no to nie mam, zniknęły pincet lat temu w przeprowadzce. Sprzęt mega stary ( ponad 15 lat ).

Polski przedstawiciel - w serwisie powiedzieli mi przez telefon, że tak starych klamer to oni nie mają, ale jak przyślę to może-może się uda coś dobrać. Podobno poprzedni przedstawiciel na Polskę jakąś kaszanę odwalił i cośtam się z centralą nie dogadali o te gwarancje.

Uprzejmy mail do centrali w Anglii - zlali mnie.

Jakies pomysły? Kupować inny za grosze na kanibalizm czy jak? Dopasowanie innych problematyczne ( szerokość taśmy itd).
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Karrimor plecak naprawa - ktokolwiek wie...

pirx 05 wrz 2012 - 14:31:16

Re: Karrimor plecak naprawa - ktokolwiek wie...

dy2io 06 wrz 2012 - 08:15:59

Re: Karrimor plecak naprawa - ktokolwiek wie...

turbo 06 wrz 2012 - 09:27:21

Re: Karrimor plecak naprawa - ktokolwiek wie...

darkman 06 wrz 2012 - 14:34:07

Re: Karrimor plecak naprawa - ktokolwiek wie...

Mnietek 06 wrz 2012 - 14:49:37



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty