Od Hitlera do Hitlera

05 sty 2023 - 10:43:06
czyli najPOdlejszy taternicki wyczyn filmowy...

"Szokujące było to, co wygadywał, jego fascynacja Hitlerem i nazistami, ale to nie był moim zdaniem materiał na fabułę. W filmie został w końcu tylko Kraków lat 60., młodość bohatera. I to, jak zachowywał się na wizjach lokalnych – jak się reżyserował, ustawiał kamerę, uśmiechał do niej. Wreszcie medialne show, jakie się wytworzyło wokół tej postaci. W Krakowie lat 60. na jego wizje lokalne czy proces przychodziły tłumy zafascynowanych gapiów.

Interesował cię socjologiczny mechanizm tworzenia z seryjnych morderców ikon popkultury?

Nie, bardziej to, jak ten mechanizm mnie samego infiltruje. Jak sam mu ulegam, co jest w nim dla mnie osobiście ciekawego, czemu mnie to fascynuje. Niby wiem, że tacy bohaterowie jak Kot są niemoralni, niby nimi pogardzam, a jednak filmy o takich postaciach sprawiają mi przyjemność. Chciałem zbadać, skąd się to bierze. Dlaczego perwersyjnie wchodzę w zło." [krytykapolityczna.pl]


"Pracujesz już nad następnym projektem fabularnym.
Tak, ma to być znów film osadzony w przeszłości, historia związana z Goralenvolkiem. Była to największa zdrada w historii Polski, organizacja górali podhalańskich kolaborujących z nazistami." [krytykapolityczna.pl]


[youtu.be]

Streszczenie dla lemingow. W straszliwej, dzikiej krainie watahy nazistow, czyli Polakow, napadly na sasiadow-sPOkojnych dzielnych i milujacych POkoj niemcow. Wsrod nazistow, czyli Polakow, ciekawymi strojami wyrozniali sie mieszkancy gor.
Kiedy wreszczcie Polacy rozPOczna wyplacanie odszkodowania biednym niemcom i POzostalym ofiarom nazistow?
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Od Hitlera do Hitlera

TomaszKa 05 sty 2023 - 10:43:06

Re: Od Hitlera do Hitlera

Edgar Nevermore 05 sty 2023 - 11:21:48

Re: Od Hitlera do Hitlera

ROCKDUDE 05 sty 2023 - 15:05:45

Re: Od Hitlera do Hitlera

Edgar Nevermore 05 sty 2023 - 15:24:17

Re: Od Hitlera do Hitlera

andrzej 12 sty 2023 - 15:59:59



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować