Re: CZY MA KTOS 2-3 MIEJSCA W SAMOCHODZIE

21 cze 2004 - 13:58:58
stop
łatwo się dostać (tzn ja nie miałam problemu, ale niektórym faktycznie zabrało to trochę czasu), reguły nie ma. ja jechałam na południe francji 2 doby a byli tacy co im to zajęło 4. generalnie większosć jeździ stopem.

wszystko zależy od miejsca gdzie jedziesz, np jadąc do francji można przejechać przez niemcy na wohenende (czy jak to się pisze) czyli bilecie weekendowym- 28 euro/max 5osób. w zgorzelcu może znajdziecie kogoś do brakującej 5, kto jedzie w tym samym kierunku. jak jedziesz na zachód to jedziesz na strasburg, jak na południe (na zachód w sumie też możesz)to do samego basel (bazylea) w szwajcarii.
jest to możliwe bo w basel są 3 dworce: szwajcarski, francuski i niemiecki na 2.końcu miasta. na wohenende dojeżdżasz do niemieckiego.
w basel miejsce na stopa na południe jest jakieś 200 m od dworca, po lewej. jak wystawiasz tabliczkę to nie dawaj od razu genewy tylko takie coś (będzie też na drogowskazie) plattern albo jakoś podobnie bo większość aut tam to ruch lokalny. do miajsca na zachód trzeba przejść trochę (2km?). przd dworcem są dokładne plany miasta i dróg wylotowych.

to jest tak oklepany schemat że jak chcesz więcej info to wpisz w google na grupach i będziesz miał pełno wyników
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

CZY MA KTOS 2-3 MIEJSCA W SAMOCHODZIE

daguerre 21 cze 2004 - 13:16:47

» Re: CZY MA KTOS 2-3 MIEJSCA W SAMOCHODZIE

kinga 21 cze 2004 - 13:58:58



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty