"Podwójne standardy."

08 lip 2020 - 08:27:30
Gratuluje. Wyboru.
Jury.
Czlonkow jury.
Szczegolnie tych POwiazanych. Z Agora.
Wystepujaca w konkursie.

"Pandemia hipokryzji
03.07.2020, 15:00
..
Co mnie tak denerwuje w tej sprawie? Podwójne standardy. My informujemy, ale informować o samych sobie ani myślimy. Nawet za cenę wspólnego bezpieczeństwa. Próby pytania o przypadki zarażenia koronawirusem wśród dziennikarzy wywołują oburzenie i wyliczanie regulacji o danych RODO, które w przypadku innych osób jakoś już tak wrażliwe nie są. - Skąd wiesz, że on zarażał specjalnie? - nawet taki argument usłyszałem ostatnio.

Nie sadzę, by znany dziennikarz z Agory zarażał z premedytacją, ale wiem, że w swoich podcastach często mówił o higienie w czasie pandemii. Jego głos byłby ważny właśnie teraz. Zapadł się jednak pod ziemię po wpisie Jerzego Sosnowskiego z Radia Nowy Świat: "Ponieważ wiem trochę o tzw. okolicznościach, aż mnie trzęsie, że ktoś był aż tak nieodpowiedzialny i popsuł to, co szło - jak dotąd - fantastycznie".

Nie dziwię się jednak, bo drugie imię polskich dziennikarzy to hipokryzja."
[www.press.pl]

"Nogaś przyznał, że to on był zakażony koronawirusem i opóźnił start RNŚ
03.07.2020
...
Pytany o komentarz przez Onet Skworz dodał: "W sprawie swojego zakażenia koronawirusem Michał Nogaś, w przeciwieństwie do choćby Adama Małysza, popełnił wszystkie możliwe błędy. Najpierw sprawę utrzymywał w tajemnicy, nie odpowiadał na pytania dziennikarzy i nie przyznał, że to on był powodem dwutygodniowego opóźnienia startu Radia Nowy Świat. Uszanowaliśmy jego odmowę komentarza i rozmowy z »Press«, i w tekście »Pandemia hipokryzji« nie podaliśmy jego danych, choć - jak sam pisze - »plotka szła przez miasta«"."
[www.press.pl]

Oj bedzie sie dzialo, gdy jurorzy wspolpracujacy, z Agora, beda przyznawac nagrody ksiazkom Agory.
Z gory gratuluje.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» "Podwójne standardy."

TomaszKa 08 lip 2020 - 08:27:30

Re: "Podwójne standardy."

rav 08 lip 2020 - 08:33:47

Re: "Podwójne standardy."

łojant 08 lip 2020 - 08:42:02

Re: "Podwójne standardy."

TomaszKa 08 lip 2020 - 09:37:33

Re: "Podwójne standardy."

SPLech 08 lip 2020 - 10:11:55

Re: "Podwójne standardy."

burlan 10 lip 2020 - 17:14:24

Re: "Podwójne standardy."

SPLech 10 lip 2020 - 20:31:03

Re: "Podwójne standardy."

ROCKDUDE 08 lip 2020 - 17:25:45



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować