do Artura Paszczaka

18 lut 2004 - 11:54:28
Cześć Artur! Posiałem gdzieś twojego Maila. Głazek w Górach podał informacje, że podobno wcześniej robiłeś wyciąg z Metalliki ponad półkami asekurując się w standardowy sposób. Myślę, że jest w głebokim błedzie, albo nie wie jak dokładnie idzie ten wyciąg. Czy mógłbyś się do tego ustosunkować, gdyż mówiąc szczerze odebrałem to jako kolejne wbijanie szpili w chore miejsce.
Z jednej strony jesteś orędownikiem jakiegoś kompromisu, z drugiej osoby skupione wokół Ciebie wypisują wszedzie gdzie się da, jacy to jesteśmy niedobrzy a nasze drogi to w ogóle nie istnieją. A to w sumie nie służy sprawie. Popatrzcie spokojnie na okładkę Gór. Czy ktoś mnie przekona, że ten gość ktory robi na zdjęciu jakąś drogę M-ileś, wbił nity w których wiszą ekspresy z pozycji wspinania od dołu?
Dwadzieścia lat temu tak samo chciałem bronić takich dróg skałkowych jak Przez Napis, Kostkówka, czy Lipczyńska, i co z tego wyszło. Postępu technologicznego się nie zatrzyma.
Jestem ciągle zwolennikiem ograniczenia, na zasadzie wzajemnej akceptacji w imię ochrony gór.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» do Artura Paszczaka

andrzej 18 lut 2004 - 11:54:28

Re: do Artura Paszczaka

paszczu 18 lut 2004 - 23:18:11

Re: do Artura Paszczaka

andrzej 19 lut 2004 - 09:43:38

Re: do Artura Paszczaka

Szalony 19 lut 2004 - 09:17:56

Re: do Artura Paszczaka

paszczu 19 lut 2004 - 11:54:40

Re: do Artura Paszczaka

Tomek Jaromin - Jaro 19 lut 2004 - 12:42:32



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty