Re: 10 kwietnia...

01 kwi 2012 - 21:27:31
Myślę Szaleńcze, że patrzysz na to "od dupy strony". Rosja dba tylko i wyłącznie o swój interes narodowy (a raczej państwowy). To że POlska jest przez Rosję dymana bez ograniczeń, to nie jest wina Rosji lecz tylko i wyłącznie wina POlski, a konkretnie władz.
Gdyby Rosja czy jakikolwiek inny kraj tak nadstawiał POlsce cztery litery, to byłoby działaniem wbrew interesowi POlski aby tego nie wykorzystać.
Rozumiem Twój stosunek do Rosji, a nawet go POdzielam, ale w interesie Polski (nie mylić z POlską) jest utrzymywanie dobrych stosunków ze wszystkimi; sąsiadami i nie-sąsiadami.
W tym przypadku oczywiście, kwestią jest permanentne POzwalanie na lekceważenie się i nie wyciąganie żadnych konsekwencji - POlitycznych, gosPOdarczych itd. Ale jeszcze raz POdkreślam - to nie wina Rosji - a POlskiego "rządu", i o ile Rosji i Rosjan nie cierpię organicznie (do tego stopnia że kilkakrotnie padła z moich ust w stosunku do nich inwektywa że to wręcz nie są ludzie, a wschodniej granicy POlski moja noga oby nigdy nie przestąpiła), o tyle uważam, że Polska POwinna egzekwować, wyciągać konsekwencje i... utrzymywać chłodne - ale POprawne stosunki z tą dziczą.
P.S. Moja definicja Rosji to wszystkie kraje w których mówi się PO Rosyjsku lub w językach bardzo zbliżonych i PiSze cyrylicą. A więc Białoruś i Ukraina to dla mnie również dzikusy. Plujcie jak chcecie - mogę być debilem - ale tak uważam.

xtonyx

Wqurwia mnie propaganda sukcesu w wykonaniu nazistowsko-stalinowskiej koalicji PO-PiS-SLD-PSL. Na każdym kroku tylko jak to zajebiście jest na Zielonej Wyspie i Drugiej Irlandii albo jak to 3 mln mieszkań i tysiące km autostrad wybudowano za rządów PiSu, i jak to współkoalicjant ich szkaluje.
Dlatego nie PiSzcie mi proszę, żebym o tym zaPOmniał i udawał że wszystko jest w POrządku.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-01 21:31 przez xtonyx.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

10 kwietnia...

Szalony 01 kwi 2012 - 15:30:27

Re: 10 kwietnia...

Mammoth 01 kwi 2012 - 15:44:24

Re: 10 kwietnia...

Szalony 01 kwi 2012 - 15:48:17

» Re: 10 kwietnia...

xtonyx 01 kwi 2012 - 21:27:31

Re: 10 kwietnia...

burlan 01 kwi 2012 - 21:39:52



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty