Kaszlikowski non-fiction - projekcje umysłu Kaszlikowskiego

29 lis 2011 - 00:48:57
[cytat] Jestem więc ofiarą własnego przeceniania;-), [koniec cytatu]

[cytat] pocieszam się, że wspinam się coraz lepiej mimo, że paradoksalnie jestem czasem naprawdę słaby. [koniec cytatu]

[cytat] Musisz mieć wizję, wiedzę, a w końcu moc i umiejętności, przydaje się też ugruntowana etyka [koniec cytatu]

[cytat] dajemy lepszym wspinaczom, (czyli takim, co to robią trudniejsze cyferki) patent na prawdę, ufamy ich osądom dotyczącym życia, a powinniśmy ich jedynie zapytać, jak doładować na wytrzymałość i ustawić stopę. O innych sprawach często nie mają pojęcia..[koniec cytatu]

[cytat] myślę kolorem. Koloryzuję;-)[cytat]

[cytat] seks ;-), całkiem absorbująca fascynacja.[koniec cytatu]

[cytat] "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą" [koniec cytatu]

[cytat] Najgłośniej było o nim w 1999 roku. Wspiął się wtedy bez asekuracji na 140-metrową fasadę Marriotta. (...) Wszystkie warszawskie gazety pokazały koszulkę i spodnie firmy Alvika, które Dawid miał na sobie podczas tej wspinaczki.

- Mówię to otwarcie: jako jeden z niewielu polskich wspinaczy pracuję ze sponsorami. Całkiem więc naturalne, że muszę pokazywać się w ciuchach z logo firmowym. Tym lepiej, im bardziej efektownie. [koniec cytatu]

[cytat] Motywacja: Kobiety? [koniec cytatu]

[ cytat] redPoint: Uporządkujmy. Wydajesz duże pieniądze na materiały, nie ma zbyt dużego rynku zbytu, więc po co ty to robisz ?? (...) Dawid: DLA SŁAWY I PIENIĘDZY. [koniec cytatu]

[cytat] wspinam się głównie dla zabawy [koniec cytatu]

[cytat] nigdy nie byłem w stanie zmusić się do regularnych treningów [koniec cytatu]


[cytat] Nie lubię patentować dróg tygodniami. Kilka przystawek i jeżeli nie puszcza, to idę na inną. [koniec cytatu]


[cytat] Najcięższa droga z której jesteś dumny: droga na najwyższym morskim klifie świata na Grenlandii (Golden Lunacy, 7a+max, 2000 m). To była ryzykowna wyprawa. Między ścianami poruszaliśmy się na wywrotnych morskich kajakach, tylko we dwoje, a gdy przyszedl sztorm zaczeło być gorąco... [koniec cytatu]


[cytat] Po powrocie w okolice Monterrey (które było nasza baza przez większość wyjazdu) _musieliśmy
podreperować nadwątlone fundusze (podróże i chorowanie nie są tanie) co sprawiło że przez jakiś
czas prowadziłem „warsztaty fotograficzne” dla studentów Uniwersytetu Artes Visuales i daliśmy
kilka pokazów o naszych wyprawach w Afryce.”
Z nowo napełnionym portfelem ekipa powróciła do swojego projektu. [koniec cytatu]


[cytat] Po mojej wspinaczce na Marriott, kto? napisal , ze kolesie tacy jak Robert
czy Kaszlikowski to dla niego wspinaczkowe prostytutki(bo dostaja kasę)...
Domyslacie się ,ze nie zrobilo mi się po tym milo. Po chwili jednak
przypomnialem sobie o innych prostytutkach jak: Edlinger,Hill, Moffat,
Huber, Lowe, Jurkowski i znacznie mi ulzylo . Znalazlem się w doborowym
towarzystwie i abym jak najdluzej w nim pozostal. ( Chcialbym się w nim
znalezc nie tylko ze względu na podliczenia finansowe ale takze za jakosc
wspinania.) [koniec cytatu]

[cytat] - Przyzwyczaiłem się do tego, że za każdym razem aresztuje mnie policja. Wliczam to w koszty - komentuje później Dawid, który tym razem musiał zapłacić 700 zł grzywny za naruszenie porządku.[koniec cytatu]

*1 pisownia oryginalna ze stron www
*2 wszystkie cytaty udokumentowane kopią stron www



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-29 01:02 przez select.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Kaszlikowski non-fiction - projekcje umysłu Kaszlikowskiego

select 29 lis 2011 - 00:48:57

Re: Kaszlikowski non-fiction - projekcje umysłu Kaszlikowskiego

Ryszard Ochódzki 29 lis 2011 - 13:22:04

Re: Kaszlikowski non-fiction - projekcje umysłu Kaszlikowskiego

Księżniczka 29 lis 2011 - 13:41:27

Re: Kaszlikowski non-fiction - projekcje umysłu Kaszlikowskiego

Ryszard Ochódzki 29 lis 2011 - 13:54:30



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty