Dziennikarzy należny surowo karać!

09 mar 2010 - 12:37:33
Całkowicie się zgadzam z Panem Prokuratorem. Dzisiejsi dziennikarze się całkowicie rozpasali. Tak nie może być! W demokratycznym państwie, dziennikarz nie ma prawa wykorzystywać tak zwanych przecieków w swojej pracy, bo konsekwencje takich działań są nieobliczalne. Przez taki właśnie przeciek zniszczono biznesmena Ryszarda Sobiesiaka, rzucono cień korupcji na golfa, już rosół nie smakuje tak jak dawniej. Mój dziadek, były 1 sekretarz POP PZPR, opowiadał mi, że dawniej dziennikarze rozumieli sens swojej pracy. Pokazywał mi ciekawe numery Żołnierza Wolności w którym dziennikarze, świadomi swojej misji społecznej, opisywali co dzieje się w państwie, ile krów się ocieliło, ile węgla wydobyto, kto dostał traktor. Teraz wszyscy chodzą na pasku PiS i szkodzą Premierowi Donaldowi Tuskowi oraz Polsce Ludowej!

[www.tvn24.pl]

Zdecydowanie należy zlikwidować przecieki. Jestem zdumiony, że są one wykorzystywane w celach jawnie politycznych i to się musi skończyć - mówił w Radiu Zet nowo mianowany prokurator generalny Andrzej Seremet. Przyznał, że w tym celu nie zawaha się karać dziennikarzy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-09 13:57 przez inż Mamoń.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Dziennikarzy należny surowo karać!

inż Mamoń 09 mar 2010 - 12:37:33



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty