Trzech kumpli prawde ci powie....

24 lip 2008 - 15:46:17
Oficer SB powiedzial: "Przeciez te wszystkie orleny i rady nadzorcze to wszystko bezpieka" o tu ten fragment jest na Youtube:



A tu tworca mBanku wreszcie postanowil wyrzucic z siebie swoje dawne grzechy....


[www.dziennik.pl]

Wyznanie Sławomira Lachowskiego
czwartek 24 lipca 2008 09:03

Twórca mBanku: Byłem agentem wywiadu
» Twórca mBanku: Byłem agentem wywiadu Zamknij X

zobacz galerię Twórca mBanku: Byłem współpracownikiem wywiadu PRL fot. DAMIAN BURZYKOWSKI Człowiek, który stworzył mBank, zdobył się na niełatwe wyznanie. Przyznaje, że był współpracownikiem wywiadu PRL. "Pisałem sprawozdania z wyjazdów zagranicznych" - mówi dziennikowi "Wall Street Journal Polska" Sławomir Lachowski. "Bałem się, nie wiedziałem co robić" - dodaje.

czytaj dalej...REKLAMA
"Czekał na mnie człowiek podający się za oficera wywiadu PRL. Obiecał pomóc, ale w zamian oczekiwał współpracy <dla dobra PRL>" - tak swoje perypetie na przełomie lat 70. i 80. wspomina Sławomir Lachowski, były prezes BRE Banku. "Dla nas, ludzi, którzy żyli i dorastali w okresie państwa totalitarnego, był to czas deprymujący. Każdy w taki czy inny sposób zetknął się z aparatem państwa komunistycznego, wielu ze Służbą Bezpieczeństwa" - mówi.

Twórca mBanku zapewnia, że na zobowiązaniu do współpracy dopisał, że nie będzie dostarczał informacji osobowych.

"Zajmowałem się naukowo problemami bezrobocia i polityki rynku pracy. Nie wiem, na ile kilka sporządzonych przeze mnie notatek przydało się odbiorcom w tamtym okresie. Nigdy żadnych pieniędzy za to nie otrzymałem" - zastrzega Lachowski w rozmowie z dziennikiem "WSJ Polska".
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Trzech kumpli prawde ci powie....

SENSACJA CO WIECZOR 24 lip 2008 - 15:46:17

Re: Trzech kumpli prawde ci powie....

jago 24 lip 2008 - 22:04:08



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty