Buty AKU - DO DUPY !!!

08 kwi 2004 - 17:47:45
OSTRZEŻENIE (KURWA JUŻ NIE MOGĘ WYTRZYMAĆ Z TYMI BUTAMI)

Wiadomość dla wszystkich którzy chcą kupić poniżej przedstawione buty firmy AKU:

[sklep-alpinus.waw.pl]

Rok temu kupiłem te buty, wersję z GoreTexem, kosztowały o ile się nie mylę 369 zł (wersja bez Gore - około 300 zł).

TE BUTY SĄ CHUJOWE !!!!!!!

Na początku zmasakrowałem górną część pięty bo ocierały jak jasna cholera. Ale czasami tak jest że buty "muszą się wykrwawić" i potem nosi się super. Ale wytarłem dziurę w Gore i w gąbce aż do skórzanego wzmocnienia pięty i nie mogę nawet ich reklamować bo ta dziura ma około centymetr szerokości.
Wkładkę najlepiej od razu wyrzucić i kupić wkładkę boreala (ok 22 zł) bo ta oryginalna suwa się tak że prawie z buta wystaje i jest chujowa !!!!!!!

GoreTex w tych butach to fikcja - przemakały nawet od chodzenia po mokrej trawie.

Ale najciekawsza jest podeszwa.

O dziwo podeszwa Vibram !!!!!!!

Przyczepność jest nienaganna. Ale zewnętrzna warstwa gumy ściera się po jednym sezonie letnim !!!!!!!

I TO JEST KURWA TOTALNA PORAŻKA !!!!!!!

Podeszwa jest tak skonstruowana że buty zasysają wodę !!!!!!!

Na zmrożonym śniegu - nie ma problemu, ale podczas roztopów lub deszczu (np. dzisiaj) skarpeta jest całkowicie przemoczona.

DLATEGO ODRADZAM KUPOWANIA TEGO MODELU !!!!!!!

O innych modelach się nie wypowiadam, ale buty AKU omijam szerokim łukiem.

Za taką kasę można mieć co najmniej 5 par gumiaków lub tzw "filców"... Żenada po prostu.



Wiadomość zmieniona (08-04-04 17:49)
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Buty AKU - DO DUPY !!!

adios 08 kwi 2004 - 17:47:45

Re: Buty AKU - DO DUPY !!!

Ryba 08 kwi 2004 - 18:42:08

Re: Buty AKU - DO DUPY !!!

Chogolisa 08 kwi 2004 - 21:36:55

Re: Buty AKU - DO DUPY !!!

adios 08 kwi 2004 - 22:09:01



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty