Ciekawy protest.

02 mar 2004 - 21:30:07
Jacek-org wyslal mi ta wiadomosc. Tak sobie dumam, ze mozna by w podobnym stylu zaprotestowac pos Sejmem. Ja jestem zonaty wiec moja kandydatura odpada. Ale moze Starosta albo Manu z Jenifer, Zuzia i babcia m by wzial czynny udzial w protescie. Ja moge czuwac nad ich bezpieczenstwem.

Seksualny protest
02.03.2004 17:03
Para bezdomnych Szwedów w dość niecodzienny sposób zaprotestowała przeciwko brakowi dachu nad głową - młodzi ludzie przynieśli łóżko na jeden ze sztokholmskich placów, położyli się, przykryli kocem i zaczęli uprawiać seks. Przy łóżku grzecznie leżał pies.

Wczorajszą akcję opisuje gazeta "Aftonbladet". Policja interweniowała dopiero po półtorej godzinie. Protestujący z ugrupowania pn. "Sztokholmska inicjatywa bezdomnych" kontynuowali seks, odjeżdżając policyjnym mikrobusem.

"Bezdomni też mają swoje potrzeby - powiedział gazecie jeden z uczestników protestu. - Ale nie mamy dokąd iść, kiedy najdzie nas ochota".

Policja poinformowała, że otrzymała "niezliczone" telefony od oburzonych i zgorszonych przechodniów. "Aftonbladet" twierdzi jednak, że wielu gapiów głośno deklarowało poparcie dla akcji protestacyjnej.

Uczestników protestu nie aresztowano; policjanci zawieźli ich po prostu do schroniska dla bezdomnych.

(PAP)

Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» Ciekawy protest.

Dzik 02 mar 2004 - 21:30:07

Re: Ciekawy protest.

Tomek Jaromin - Jaro 02 mar 2004 - 21:57:45

Re: Ciekawy protest.

Ryba 02 mar 2004 - 23:16:32

Re: Ciekawy protest.

Starosta 02 mar 2004 - 23:39:36

Re: Ciekawy protest.

gutsucker 03 mar 2004 - 01:05:31

Re: Ciekawy protest.

babcia m 03 mar 2004 - 10:07:26



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty