w sprawie chatki

pim
26 wrz 2003 - 16:13:38
Mam prośbę. Czy wobec niejasności związanych ze sprawą likwidacji chatki. Braku aktualnych informacji na stronie www.pza.org.pl. A także plotek i niedomówień jakie pojawiają się m.in. na portalu. Koledzy działający w PZA mogli by doprowadzić do opublikowania komunikatu w tej sprawie. Sądzę, że podanie wszystkich sprawdzonych informacji i opublikowanie ich na szeroko dostępnych łamach bardzo by pomogło oczyścić atmosferę. Chodzi mi m.in. o odbyte z Parkiem spotkania w tej sprawie.
W czasach poprzedniego zarządu - z tego co mi wiadomo - takie spotkania były w miarę regularną formą komunikacji PZA - Park. Czy takie spotkania obecnie miały miejsce, czy też po zmianach jakie nastąpiły, zostały zarzucone jako relikt "minionej epoki". Z tego co mi wiadomo KTJ takie spotkania odbywa w miarę regularnie ( to są informacje od moich znajomych z przed ok. miesiąca i mogę być nieprecyzyjny) i w ich następstwie wywalczyła np. zniesienie limitów wejść do jaskiń. Jak jest w takim razie z "powierzchniowcami". Chodzi o ustalenie czy zdarzenia jakie miały miejsce są efektam nieuniknionego przebiegu zdarzeń, na który nikt nie miał wpływu, czy też są wpadką, będącą następstwem np. ograniczonego do dyplomatycznego minimum dialogu na linii Park - PZA.
Podziel się:
Temat Autor Wysłane

» w sprawie chatki

pim 26 wrz 2003 - 16:13:38

Re: w sprawie chatki

bigbear 26 wrz 2003 - 23:58:04



Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty